Makijaż Ślubny Katowice

Cześć!

Nazywam się Veronica Fritsch, abyś mogła lepiej mnie poznać napiszę tutaj kilka słów o sobie i mojej pasji jaką jest makeup Katowice. 🙂

Na początku wprowadzę Cię w mój świat opowiadając jak to wszystko się zaczęło…

Już we wczesnym dzieciństwie jak większość dziewczynek, z ogromnym zainteresowaniem obserwowałam jak mama aplikuje kredkę na oczy i piękną, perłową szminkę na usta, po czym później podkradałam ją z kosmetyczki i próbowałam zrobić to tak pięknie jak ona. Do dziś dzień wspomnienie to chwyta mnie za serce.

Jak widać zamiłowanie do makijażu miałam zawsze. Cieszę się że wybrałam właśnie tę drogę, ponieważ dzięki temu robię zawodowo to co naprawdę kocham.

Jestem artystką. 

-O tak, mam w sobie prawdziwie artystyczną duszę. W wolnych chwilach maluję obrazy, piszę i czytam książki. Jest to bardzo pomocne w mojej pracy, uważam że dzięki swojej wysokiej wrażliwości, którą posiadam potrafię bardzo dobrze czytać oczekiwania swoich klientek, a co za tym idzie? Ich zadowolenie z wykonanego przeze mnie makijażu. 🙂

Miałam przyjemność współpracować z wieloma znanymi osobami w świecie showbiznesu, co dało mi kolejne wspaniałe doświadczenia. Uczyłam się od najbardziej znanych wizażystów nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Czym się kieruje w swojej pracy? 

-NATURA! Tak, kocham, uwielbiam ubóstwiam upiększać swoje klientki w taki sposób aby mimo makijażu, mogły czuć się w nim naturalnie.

Makijażem zawodowo zajmuję się już od około dziesięciu lat, ten długi okres czasu pozwolił mi na dogłębne poznanie różnych typów cer i ich problematyki. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafię idealnie dobrać podkład do danego typu skóry, tak aby wyglądała nieskazitelnie i naturalnie.
Priorytetem dla mnie jest, aby klientka czuła się lekko w makijażu jaki dla niej stworzę.

Co najbardziej fascynuje mnie w makijażu?

-To jak bardzo potrafi zmienić kobiety.

W swojej pracy mam przyjemność pracować z ogromną ilością kobiet. Kobiet, które są wyjątkowe, dzięki swojej różnorodności. Uważam że w każdej z nas jest piękno i staram się to udowadniać swoim klientom. Zdarza się że maluję piękne kobiety, które przez pracę i ogrom obowiązków, jakie niosą im różne sytuacje, tj. np. macierzyństwo, praca, zapominają o tym co najważniejsze, a mianowicie O SOBIE. W takich właśnie przypadkach, chcę przypomnieć im o tym, jakie są piękne, zarówno w środku jak i na zewnątrz. Ich radość wypełnia moje serce, kiedy widzę ich wzruszenie, to takie fascynujące że mogę przyłożyć się do tego szczęścia jakie pojawia się na ich twarzach.

Mam nadzieję że już trochę wprowadziłam cię w mój wspaniały świat wizażu i tego kim jestem.

Teraz serdecznie zapraszam cię do siebie, abyśmy mogły poznać się osobiście i stworzyć kolejny piękny obraz na pięknym płótnie, którym jest twoja twarz. 🙂

Serdecznie zapraszam Cię do kontaktu…