Makijaż Katowice

Nazywam się Veronica Fritsch.

 

Miłość do makijażu obudziła się we mnie już w okresie młodzieńczych. Zawsze kochałam makijaż. Dlatego też ogromnie się cieszę, że mogę również w ten sposób zarabiać na życie. Praktycznie nigdy nie jestem w pracy, bo zawodowo robię to, co lubię. Makijaż to dla mnie coś magicznego. Wciąż zachwyca mnie, jak bardzo potrafi on zmienić nas kobiety, i jak ogromnej pewności siebie potrafi nam dodać. Makijaż ma ogromną moc, pod warunkiem że jest odpowiednio wykonany i zachowany jest w nim umiar.

W makijażach, które wykonuje kieruje się głównie naturą, staram się wydobyć z nas to co najpiękniejsze, a wszelkie niedoskonałości zatuszować, tak aby nikt tego nie spostrzegł. Bardzo ważne jest dla mnie aby klientka nadal czuła się sobą. 

Uzyskałam wiele certyfikatów w zakresie różnych rodzajów makijażu. Miałam przyjemność uczyć się od tak wspaniałych artystów jak: Ewa Gil, Adrian Świderski, Magdalena Pieczonka, Marcin Szczepaniak oraz wielu innych, którzy współpracują z największymi markami na całym świecie.

Jeśli jesteś zainteresowana…

Serdecznie zapraszam do kontaktu